„Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
 | „Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
::
:: Jaunumi
:: Treneri, treniņu saraksts
:: Sportisti
:: Vēsture
:: Galerija
:: Par mums

::
„Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO.
Skuju iela 26,
Vecmīlgrāvis, Rīga
Latvija, LV-1015

+371 29412872
+371 67390791
z.blazma@inbox.lv

:: Jaunumi

Viktors Reško — pasaules kausa uzvarētājs kazahu nacionālajā cīņā «kazah kureš»
03.01.2013


17. decembrī Karagandā (Kazahstana) notika sacensības kazahu nacionālajā cīņā «kazah kureš». Neskatoties uz ļoti auksto laiku (- 40grādi), uz Kazahstana bija atbraukusi 31 komanda no Āzijas, Eiropas, Amerikas un Āfrikas. Latviju pārstāvēja divi sportisti.

Vladislavs Vorons (svars līdz 90 kg) sacensību pirmajā aplī kājas traumas dēļ nevarēja turēties pretī sāncensim no Ukrainas un izstājās no sacensībām.

Viktors Reško, kas cīnījās smagajā svarā (virs 90 kg), vinnējis pirmajās cīņās ar tīriem metieniem sportistiem no Anglijas un Pakistānas. Finālā viņam stājās pretī Kazahstana absolūtais čempions Bejbits Istibājievs (augums — 193 cm, svars — 135 kg). Cīņas pamatlaikā (5 min.) uzvarētājs netika noskaidrots. Papildlaikā cīņa turpinājās ar fiksētiem jostas satvērieniem. Lai uzvarētu, pietiktu ar jebkuru metienu vai arī likt sāncensim iziet aiz paklāja vai palaist satvērienu. Otrajā minūtē Viktoram izdevās uztaisīt metienu pāri kājai uz priekšu - un varens sāncensis bija uz muguras. Viktors Reško kļuvis par pasaules kausa uzvarētāju, bet Latvija komandu vērtējumā izcīnīja 3. vietu, palaižot uz priekšu Gruziju un Kazahstanu.

Nākamajā dienā Viktors piedalījās sacensībās par Karagandas novada «kazah kureš» federācijas prezidenta balvām un izcīnīja 3. vietu.      Atpakaļ
Websoft.lv Copyright © 2024, „Sporta klubs ZIEMEĻBLĀZMA”. SAMBO un DŽUDO..