z.blazma@inbox.lv

:: Jaunumi

Divas medaļas starptautiskajā turnīrā „Young Star”
22.09.2012

Rīgā, Olimpiskajā centrā 22.septembrī ,notika starptautiskais  jauniešu turnīrs džudo cīņā „Young Star” . Sporta kluba „Ziemeļblāzma” sportisti izcīnīja 2.medaļas.

Svara kategorijā virs 55.kg meiteņu grupā kļuva par uzvarētāju Renāta Remdjonoka. Viņa izcīnīja uzvaru trijās cīņās. Grūtākā cīņa bija ar  Jelgavas sportisti  Darju Čerņikovu, kura bija  ievērojami smagāka par mūsu sportisti.  Tikai papildlaikā pēdējās sekundēs  Renātei  izdevās uzvarēt ar tīro metienu.

Svara kategorijā līdz50.kg Vladislavs Abarovičs uzsāka sacensības ar divām uzvaram pret krievu sportistiem.  Izšķirošajā cīņā ar Iļju Kručiņinu no Liepājas, Vladislavs uzsāka uzbrukuma stilā, bet  pieļāva kļūdu un palika ar sudraba medaļu. Sacensībās piedalījās sportisti no 24klubiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Krievijas.